Współpraca

Kiedyś poszliśmy w góry i się nam spodobało. Od tamtej chwili prowadzimy jednego z najlepszych WE WSZECHŚWIECIE* blogów poświęconych górskiej tematyce. I udowodniamy, że niemożliwe nie istnieje. Żart. Nic nie udowadniamy. Po prostu przemierzamy szlaki, bo to fajna sprawa.

 

Blog powstał jako pamiętnik dwóch gości, którzy na początku swojej górskiej przygody byli zupełnie „zieloni”. Wszystko odkrywaliśmy na nowo, a z czasem zaczęliśmy zbierać doświadczenie i przełamywać swoje kolejne bariery. Ostatecznie pokazujemy, że turystyka może być w zasadzie dla każdego. W 2018 roku blog zanotował 400 tysięcy odsłon, a średni czas przebywania na stronie wyniósł blisko 5:30 minuty. To sporo, co pokazuje, że teksty są chętnie czytane, a nasza historia jest dla niektórych inspirująca. Staramy się, aby każdy tekst był nie tyle opisem szlaku, co zapiskiem przeżyć, słabości i wspomnień, które wędrówkom towarzyszą. Ponoć bywa zabawnie.

 

* ankietę przeprowadzono wśród moich rodziców.

 

Chciałbym napisać, że bardzo chętnie przygarniemy sprzęt, pieniądze i inne dobra doczesne, ale chyba marketingowy protokół nakazuje powstrzymać się od takich publicznych deklaracji. Jeśli więc jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, to daj znać.

Statystyki 2018

400000

Liczba odsłon

186000

Unikalni użytkownicy

16400

Facebook

7000

Instagram

Na co możesz liczyć?

Uważamy, że współpraca powinna być owocna dla wszystkich. Szanujemy nie tylko twój czas, ale też naszych czytelników. W związku z tym chętnie pomożemy ci w promocji regionu, produktów czy usług, które sami uznamy za warte polecenia. Naszym zdaniem nikomu nie przysłuży się reklama, z której sztuczność wylewa się wprost z ekranu. Z tego też powodu nie podejmiemy się współpracy przy rzeczach zbyt mocno odbiegających od tematyki strony.

Co oferujemy:

  • napisanie bogato ilustrowanego artykułu z wybranego regionu. Tylko zerknijcie na te wszystkie kolorowe zdjęcia w zakładce „Galeria”!
  • masz agencję turystyczną i chcesz dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów? Zabierz nas na wycieczkę, a my napiszemy, jak fajnie było. Albo jak nieomal nie straciliśmy życia.
  • chętnie przygarniemy sprzęt fotograficzny i powiemy o tym światu. Wiem, co to „trójpodział” i ISO.
  • równie chętnie przygarniemy odzież outdoorową, a potem będziemy się chwalić, że dzięki niej nie zamarzliśmy nocą nad Morskim Okiem. Media lubią takie historie.
  • umieścimy twój baner albo logo na stronie głównej.
  • podejmiemy się współpracy z organizacjami turystycznymi. My lubimy wędrówki, a Wam to może pomóc w promocji regionu.
  • sprzedamy ci wybrane zdjęcia, albo licencję na ich wykorzystanie. Gdybyś na przykład chciał wydać kalendarz.
  • zorganizujemy w mediach społecznościowych konkurs dla naszych czytelników.
  • bardzo chętnie będziemy negocjować, jeśli masz inne pomysły.

Masz inne pomysły? Napisz! Jesteśmy otwarci na propozycje. Wyślij maila na adres mateusz@zieloniwpodrozy.pl, skorzystaj z formularza kontaktowego, lub znajdź nas na portalach społecznościowych.

Podkarpackie