Współpraca

Kiedyś poszliśmy w góry i się nam spodobało. Od tamtej chwili prowadzimy jednego z najlepszych WE WSZECHŚWIECIE* blogów poświęconych górskiej tematyce. I udowodniamy, że niemożliwe nie istnieje. Żart. Nic nie udowadniamy. Po prostu przemierzamy szlaki, bo to fajna sprawa.

 

Blog powstał jako pamiętnik dwóch gości, którzy na początku swojej górskiej przygody byli zupełnie „zieloni”. Wszystko odkrywaliśmy na nowo, a z czasem zaczęliśmy zbierać doświadczenie i przełamywać swoje kolejne bariery. Ostatecznie pokazujemy, że turystyka może być w zasadzie dla każdego. Staramy się, aby każdy tekst był nie tyle opisem szlaku, co zapiskiem przeżyć, słabości i wspomnień, które wędrówkom towarzyszą. Ponoć bywa zabawnie.

 

* ankietę przeprowadzono wśród moich rodziców.

 

Chciałbym napisać, że bardzo chętnie przygarniemy sprzęt, pieniądze i inne dobra doczesne, ale chyba marketingowy protokół nakazuje powstrzymać się od takich publicznych deklaracji. Jeśli więc jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, to daj znać.

Statystyki 2018

400000

Liczba odsłon

186000

Unikalni użytkownicy

16400

Facebook

7000

Instagram

Na co możesz liczyć?

Uważamy, że współpraca powinna być owocna dla wszystkich. Szanujemy nie tylko twój czas, ale też naszych czytelników. W związku z tym chętnie pomożemy ci w promocji regionu, produktów czy usług, które sami uznamy za warte polecenia. Naszym zdaniem nikomu nie przysłuży się reklama, z której sztuczność wylewa się wprost z ekranu. Z tego też powodu nie podejmiemy się współpracy przy rzeczach zbyt mocno odbiegających od tematyki strony.

Masz inne pomysły? Napisz! Jesteśmy otwarci na propozycje. Wyślij maila na adres mateusz@zieloniwpodrozy.pl, skorzystaj z formularza kontaktowego, lub znajdź nas na portalach społecznościowych.

Podkarpackie