Praktyczne różności

Cześć! W tej zakładce znajdziesz wszystkie teksty, które nie są bezpośrednimi relacjami ze szlaków. Wiem, odkrywcze, ale już wyjaśniam. Będą to głównie teksty z informacjami praktycznymi, propozycjami szlaków, czy ogólnymi, górskimi poradami. Ponadto pojawiać się tutaj będą także opisane panoramy, albo moje przeróżne wynurzenia, zwane dla zmyłki „przemyśleniami”. Rozgość się.

Praktyczne

 

Poniżej znajdziesz wszystkie teksty, które związane są z tą bardziej praktyczną stroną chodzenia po górach. To tutaj przeczytasz o tym, co zabrać na szlak, czego w górach nie robić, a niektóre teksty przybliżą ci siatkę szlaków w poszczególnych pasmach, żebyś sam mógł zaplanować ciekawą wycieczkę.

Panoramy

 

Tytuł mówi sam za siebie. Poniżej znajdziesz opisane panoramy z poszczególnych szczytów. Wystarczy najechać na zdjęcie, by poznać nazwę wierzchołka widzianego w oddali. Całkiem fajnie, nie? Zachęcam do sprawdzenia.

Różne

 

A tutaj umieściłem wszystkie teksty, które nie są opisami szlaków, ale nie pasują też do żadnej, innej kategorii. Brzmi intrygująco i w przypadku niektórych artykułów pewnie też tak jest. To tutaj pozwalam sobie czasami na górskie przemyślenia, a niekiedy wrzucam zdjęcia z niekoniecznie górskich plenerów.